Audiniai

Mūsų įmonė turi vieną plačiausių audinių pasirinkimų. Iš viso mūsų kolekcijoje galite rasti apie 400 skirtingų audinių.

Kvieskite mūsų konsultantą į savo namus nemokamai ir sužinoję kainą su Jūsų norimu audiniu spręskite ar mūsų pasiūlymas Jus tenkina.

Kaip reiktų rinktis audinį ir kuo jie skirtingi?

Audiniai yra labai įvairūs - jie gali būti permatomi; sulaikantys saules spindulius; atspindintys šilumą; užtamsinantys. Gali būti įvairių raštų ir tankumo.

Renkantis audinį pirmiausia reikia apsvarstyti kokią funkciją tas audinys turi atlikti ir prie ko jį norėsime derinti.

Jeigu norime "pasislėpti" nuo kaimyno žvilgsnio, tuomet pakaks paprasto audinio.

Jei norime pasislėpti nuo saulės ir karščio - siūlome SCREEN serijos medžiagas. Šie audiniai nepraleidžia saulės spindulių ir karščio į patalpą, bet tuo pačiu patalpos neužtamsina. Jie yra patogūs dirbantiems kompiuteriu. Audiniai yra permatomi, galime matyti vaizdą lauke.

Užtamsinantys - BLACK OUT serijos - audiniai - skirti norintiems susikurti nakties efektą dienos metu. Jų gali būti įvairių storių.

Dienos - nakties audiniai atlieka dieninės arba naktinės užuolaidos funkciją. Panašią funkciją atlieka ir SILKUETTE roletai.

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.