Blogas

Roletai Diena Naktis: universalus pasirinkimas ir dviguba nauda

Daugelis mūsų norime, kad langų uždangalai ne tik suteiktų jaukumo namo ar buto interjerui, bet ir kartu saugotų nuo tiesioginių saulės spindulių, perkaitimo, smalsių praeivių ir kaimynų žvilgsnių, suteiktų privatumo, neužgožtų patalpos erdvės, suteiktų galimybę reguliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą ir t.t. Ieškodami pačio optimaliausio sprendimo roletų pirkėjui, gamintojai juos nuolat tobulina, todėl šiandien rinkoje galima rasti pačių įvairiausių ritininių užuolaidų, kurios gali pranokti net ir pačius netikėčiausius norus ir lūkesčius.

Originaliai aprengti langai - jaukių namų akcentas

Kiekvienas žmogus renkasi vis skirtingą interjero stilių – nuo įprasto klasikinio ar modernaus iki prabanga tviskančio retro ar prancūziška dvasia alsuojančio Provanso stiliaus. Gerai pasukti galvą tenka ir tuomet, kai svarstoma, kokius lango uždangalus pasirinkti – užuolaidas, romanetės, žaliuzes, markizes, roletus ir pan. Praktiškas ir į ateitį galvojantis žmogus renkasi praktišką, ilgaamžį ir originalų sprendimą – dažniausiai roletus, kurių platus asortimentas leidžia sukurti ir džiaugtis pageidaujamu rezultatu.

Roletai ar užuolaidos? Pliusai ir minusai

Jei įrengimo darbai sparčiai eina į pabaigą, o Jūsų galvoje jau po truputį sukasi idėjos, kaip kuo efektyviau ir dailiau papuošti savo langus, skaitykite toliau. Daugelis žmonių susiduria su ta pačia dilema: ką pasirinkti – užuolaidas ar roletus? Tinkamai parinktas lango uždangalas gali erdvei ne tik suteikti elegantiškumo ir jaukumo, bet ir pabrėžti patį interjerą, leidžia keisti kambario temperatūrą, apsaugoti nuo karščio ir apsaugo nuo nepageidaujamų žvilgsnių.

Kuo romanetės skiriasi nuo roletų ir užuolaidų?

Ar žinote, kad vienas paprasčiausių ir seniausių langų uždangalų tipų – romanetės - atsirado senovės Romos imperijoje? Archeologų atlikti tyrinėjimai atskleidė, jog romanečių (klostuotų užuolaidų) istorija siekia didžiausio ir seniausio pasaulyje amfiteatro, esančio Romoje, laikus. Bėgant laikui, nuolat tobulinamos ir vis iš skirtingesnių medžiagų gaminamos romanetės tapo privalomu langų akcentu kiekvieno romėno namuose. Jos puikiai atliko ne tik apsaugos nuo karščio ir vėjo funkciją, bet ir tapo puikavimosi prieš kaimynus bei pasirodymo prieš praeivius įrankiu.

Klasikinių roletų savybės

Klasikiniai, tradiciniai, standartiniai, paprasti – visi šie pavadinimai apibūdina vieną ir tą pačią roletų rūšį, apie kurią papasakosime šiek tiek išsamiau šiame įraše. Klasikinis roletas – tai langą ar lango nišą dengiantis audinys, kuris su specialiu laikikliu gali būti tvirtinamas tiek išorinėje lango dalyje, tiek jo viduje. Tradiciniai roletai yra vienas seniausių ir paprasčiausių roletų mechanizmų, bet tikrai ne prasčiausias pasirinkimas.

Roletai ir jų tipai

Roletai (ritininės užuolaidos) - vieni populiariausių langų uždangalų. Siekiant sukurti jaukų ir originalų interjerą, reikia žinoti, kur kokie roletai tinka, atkreipti dėmesį ne tik į bendrą namų stilių, bet ir į patį kambario interjerą – sienų ir baldų spalvas. Prieš nusprendžiant, kurias ritinines užuolaidas pirkti, turėtumėte labai gerai apsvarstyti aukščiau paminėtus faktorius. Norint tinkamai pasirinkti roletus, visų pirma reikia susipažinti su roletų tipais, kurių šiais laikais yra begalė. Pirkėjai gali rinktis skirtingų spalvų, audinių, raštų roletus, todėl pasirinkti tampa dar sudėtingiau.

Automatizuoti roletai - modernu, patogu, paprasta

Sparčiai kintant technologijoms, taip pat sparčiai kinta ir langų dengimo būdai bei jų sistemos. Nors dabar, atrodytų, netrūksta pačių įvairiausių langų dengimo sistemų rinkoje, tačiau ir šioje srityje vyksta nuolatinis tobulinimas ir modernizavimas. Ar kada būtumėte galėjęs pagalvoti, kad langų uždengimus galėsite valdyti vos vieno mygtuko paspaudimu, net nebūdamas namuose? Šiandien, apie ką anksčiau tikrai nebūtume net drįsę pasvajoti, galime mėgautis ypač aukštu komforto lygiu, kurį gali suteikti automatizuoti roletai. Elektra valdomi roletai – šiuolaikinių technologijų ir komforto derinys, originalus langų dengimo sprendimas, kurį, be abejonės, renkasi naujoves ir komfortą vertinantys klientai. Šis valdymo būdas be galo patogus ir suteikia laisvę, o šiuolaikiškam ir darbais užverstam žmogui laikas -ypatingai brangus. Automatinis valdymas leidžia pakelti, nuleisti ar užfiksuoti roletą norimame aukštyje.

Foto roletai - originalių įdėjų įgyvendinimui

Norintys įgyvendinti kūrybingas ir originalias langų dekoro idėjas būtinai turėtų pasidomėti foto roletais. Jei vis nerandate norimų roletų savo ar savo vaikų kambariui, galbūt jūsų svajonę gali įgyvendinti foto ritininės užuolaidos, ant kurių specialiu būdu galima perkelti bet kokį patinkantį vaizdą, piešinį, nuotrauką, užrašą, citatą ir t.t.. Foto roletus galima kabinti įvairiose patalpose – individualiuose namuose, butuose, baruose, kavinėse, biuruose ir pan. Originalios ritininės užuolaidos netgi gali tapti jūsų įmonės vizitine kortele. Norintiems sukurti visiškai individualų ir originalų langų dekorą gali būti pasiūlytas individualus sprendimas. Renkantis foto roletus taikomos tokios pačios taisyklės, kaip ir perkant bet kokius kitus roletus. Svarbu patalpos ir bendras namų stilius, patalpos funkcija, roletų audinys.

Kaip teisingai išsirinkti langų uždengimus virtuvei?

Langų uždengimai virtuvėje yra viena svarbiausių detalių patalpos interjere. Ši dažnai naudojama patalpa turi būti komfortiška, patogi ir maloni akiai. Tokios atmosferos kūryboje prisideda ir langų uždengimai - jie įleis komfortišką akiai šviesos kiekį iš lauko, apsaugos nuo akinančių saulės atspindžių, paslėps nuo praeivių žvilgsnių bei papuoš pačią virtuvę gražiomis spalvomis ir raštais. Didelis audinių pasirinkimas ir jų atsparumas virtuvės galimiems veiksniams palengvins kiekvieno gyvenimą.    

Patarimai perkantiems roletus

Įrenginėjant butą ar namą svarbi kiekviena interjero detalė. Ypač didelį vaidmenį vaidina langai, nes juos mato ne tik namo šeimininkai, bet ir praeiviai. Todėl langų dekoras vaidina svarbų vaidmenį kuriant bendrą namų stilių. Šiandien siūlomas platus įvairių langų uždangalų asortimentas – nuo prabangiausių šilkinių užuolaidų iki nestandartinio sprendimo foto roletų. Roletai dėl savo praktiškumo, estetinio vaizdo ir daug laiko bei pastangų nereikalaujančios priežiūros jau seniai tapo vienu populiariausių sprendimų renkantis langų uždangalus. Taip pat didelė skirtingų roletų stilių, raštų, audinių ir valdymo mechanizmų pasiūla – dar viena roletų populiarumo priežastis. Kadangi roletų pasirinkimas be galo didelis, net ir išrankiausi pirkėjai atras būdą, kaip išreikšti savo individualumą. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant roletus?

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.