Blogas

Kaip išsirinkti Roletus skirtingų stilių interjerams

Mūsų namai – mūsų tvirtovė, todėl namų interjerą kuriame su užsidegimu ir meile, juk grįžę namo norime jaustis jaukiai, maloniai ir saugiai. Kiekvienų namų stilius vis skirtingas, kaip ir juose gyvenančios skirtingos asmenybės, todėl šiandieniniame pasaulyje vis svarbesniu aspektu tampa individualumo saviraiška namų interjere. Vieni mėgsta klasikinį, kiti modernų, o dar kiti – Provanso stilių. Kad viskas atrodytų stilingai, skoningai ir išbaigtai, svarbu priderinti langų uždangalus. Galbūt klasikinio stiliaus namuose labiau derės ilgos, krentančios užuolaidos, o modernaus – ritininės užuolaidos. Bet kuriuose namuose būtina siekti harmonijos ir funkcionalumo derinio. Ko gero, vienas lengviausių ir pigiausių būdų šiam tikslui pasiekti – roletai. Roletai gali būti pritaikomi skirtingų stilių namuose ir biuruose, nes jų asortimentas labai didelis ir vis auga. Jie netgi gali atstoti paveikslą, skatinti pozityvų mąstymą ir požiūrį į gyvenimą, kelti teigiamas mintis ir pojūčius, pagyventi visą namų stilių. Kaip išsirinkti roletus skirtingų stilių interjerams?

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis audinius roletams

Ne kartą esame minėję, kad roletų asortimentas labai platus, todėl net ir pats išrankiausias pirkėjas suras tai, ko ieško. Nors langai tampa paskutiniu interjero akcentu, tačiau biurų ar privačių būstų langai ne ką mažiau svarbus akcentas už patį patalpos interjerą, todėl reikia skirti pakankamai laiko langų „rūbui“ pasirinkimui. Tinkamai „aprengtas“ langas bus ne tik solidžia stiliaus detale, bet ir šviesos šaltiniu. Šviesa svarbi ne tik biuruose dirbantiems žmonėms, bet ir visiems kitiems, ypač šaltuoju metų laiku.

Roletų privalumai

Jei norite atnaujinti savo namų ar biuro langų uždangalus, tačiau sunkiai apsisprendžiate, kas geriau – roletai ar užuolaidos, skaitykite toliau ir sužinokite roletų privalumus. Ritininės užuolaidos ypač populiarus biurų langų dekoravimo būdas, tačiau dėl savo daugybės teigiamų savybių jis tampa vis populiaresnis ir privačių namų dizaine.

Roletai Diena Naktis: universalus pasirinkimas ir dviguba nauda

Daugelis mūsų norime, kad langų uždangalai ne tik suteiktų jaukumo namo ar buto interjerui, bet ir kartu saugotų nuo tiesioginių saulės spindulių, perkaitimo, smalsių praeivių ir kaimynų žvilgsnių, suteiktų privatumo, neužgožtų patalpos erdvės, suteiktų galimybę reguliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą ir t.t. Ieškodami pačio optimaliausio sprendimo roletų pirkėjui, gamintojai juos nuolat tobulina, todėl šiandien rinkoje galima rasti pačių įvairiausių ritininių užuolaidų, kurios gali pranokti net ir pačius netikėčiausius norus ir lūkesčius.

Originaliai aprengti langai - jaukių namų akcentas

Kiekvienas žmogus renkasi vis skirtingą interjero stilių – nuo įprasto klasikinio ar modernaus iki prabanga tviskančio retro ar prancūziška dvasia alsuojančio Provanso stiliaus. Gerai pasukti galvą tenka ir tuomet, kai svarstoma, kokius lango uždangalus pasirinkti – užuolaidas, romanetės, žaliuzes, markizes, roletus ir pan. Praktiškas ir į ateitį galvojantis žmogus renkasi praktišką, ilgaamžį ir originalų sprendimą – dažniausiai roletus, kurių platus asortimentas leidžia sukurti ir džiaugtis pageidaujamu rezultatu.

Roletai ar užuolaidos? Pliusai ir minusai

Jei įrengimo darbai sparčiai eina į pabaigą, o Jūsų galvoje jau po truputį sukasi idėjos, kaip kuo efektyviau ir dailiau papuošti savo langus, skaitykite toliau. Daugelis žmonių susiduria su ta pačia dilema: ką pasirinkti – užuolaidas ar roletus? Tinkamai parinktas lango uždangalas gali erdvei ne tik suteikti elegantiškumo ir jaukumo, bet ir pabrėžti patį interjerą, leidžia keisti kambario temperatūrą, apsaugoti nuo karščio ir apsaugo nuo nepageidaujamų žvilgsnių.

Kuo romanetės skiriasi nuo roletų ir užuolaidų?

Ar žinote, kad vienas paprasčiausių ir seniausių langų uždangalų tipų – romanetės - atsirado senovės Romos imperijoje? Archeologų atlikti tyrinėjimai atskleidė, jog romanečių (klostuotų užuolaidų) istorija siekia didžiausio ir seniausio pasaulyje amfiteatro, esančio Romoje, laikus. Bėgant laikui, nuolat tobulinamos ir vis iš skirtingesnių medžiagų gaminamos romanetės tapo privalomu langų akcentu kiekvieno romėno namuose. Jos puikiai atliko ne tik apsaugos nuo karščio ir vėjo funkciją, bet ir tapo puikavimosi prieš kaimynus bei pasirodymo prieš praeivius įrankiu.

Klasikinių roletų savybės

Klasikiniai, tradiciniai, standartiniai, paprasti – visi šie pavadinimai apibūdina vieną ir tą pačią roletų rūšį, apie kurią papasakosime šiek tiek išsamiau šiame įraše. Klasikinis roletas – tai langą ar lango nišą dengiantis audinys, kuris su specialiu laikikliu gali būti tvirtinamas tiek išorinėje lango dalyje, tiek jo viduje. Tradiciniai roletai yra vienas seniausių ir paprasčiausių roletų mechanizmų, bet tikrai ne prasčiausias pasirinkimas.

Roletai ir jų tipai

Roletai (ritininės užuolaidos) - vieni populiariausių langų uždangalų. Siekiant sukurti jaukų ir originalų interjerą, reikia žinoti, kur kokie roletai tinka, atkreipti dėmesį ne tik į bendrą namų stilių, bet ir į patį kambario interjerą – sienų ir baldų spalvas. Prieš nusprendžiant, kurias ritinines užuolaidas pirkti, turėtumėte labai gerai apsvarstyti aukščiau paminėtus faktorius. Norint tinkamai pasirinkti roletus, visų pirma reikia susipažinti su roletų tipais, kurių šiais laikais yra begalė. Pirkėjai gali rinktis skirtingų spalvų, audinių, raštų roletus, todėl pasirinkti tampa dar sudėtingiau.

Automatizuoti roletai - modernu, patogu, paprasta

Sparčiai kintant technologijoms, taip pat sparčiai kinta ir langų dengimo būdai bei jų sistemos. Nors dabar, atrodytų, netrūksta pačių įvairiausių langų dengimo sistemų rinkoje, tačiau ir šioje srityje vyksta nuolatinis tobulinimas ir modernizavimas. Ar kada būtumėte galėjęs pagalvoti, kad langų uždengimus galėsite valdyti vos vieno mygtuko paspaudimu, net nebūdamas namuose? Šiandien, apie ką anksčiau tikrai nebūtume net drįsę pasvajoti, galime mėgautis ypač aukštu komforto lygiu, kurį gali suteikti automatizuoti roletai. Elektra valdomi roletai – šiuolaikinių technologijų ir komforto derinys, originalus langų dengimo sprendimas, kurį, be abejonės, renkasi naujoves ir komfortą vertinantys klientai. Šis valdymo būdas be galo patogus ir suteikia laisvę, o šiuolaikiškam ir darbais užverstam žmogui laikas -ypatingai brangus. Automatinis valdymas leidžia pakelti, nuleisti ar užfiksuoti roletą norimame aukštyje.

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.