Į ką atkreipti dėmesį renkantis roletų audinį?

Langų dekorui būtina skirti pakankamai laiko, nes tinkamai parinktas lango uždangalas gali vizualiai padidinti arba sumažinti erdvę, suteikti žaismingumo ir išskirtinumo, pasakoti istoriją, priminti malonias akimirkas, papildyti patalpos stilių arba priešingai – tapti pagrindiniu stiliaus akcentu.

Roletų audiniai

Šiandien galima įsigyti įvairių spalvų ir raštų roletų audinių, kurie gali būti tiek sintetiniai, tiek natūralūs. Žinoma, dėl šiek tiek patrauklesnės kainos šiandien vis dar karaliauja sintetiniai audiniai, tačiau ir natūralios medžiagos roletai atranda savo vietą ne tik rinkoje, bet ir pirkėjų namuose, kurie vertina natūralumą ir išskirtinumą. 

 

Rinkdamiesi roletų audinį, būtinai atkreipkite dėmesį, ar šie atlieka dvigubą funkciją – vasarą saugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir perkaitimo, o žiemą padeda sulaikyti šilumą namuose. Svarbu žinoti, kurie langai tam tikru dienos metu būna tiesiogiai apšviečiami saulės spindulių. Pavyzdžiui, rytiniai ir pietiniai langai apšviečiami gerokai daugiau ir intensyviau nei šiauriniai ar vakariniai, todėl renkantis roletų audinį, būtinai atkreipkite dėmesį į savo langų išdėstymą. Šiaurinėje pusėje dažniausiai vengiama didelių langų, todėl jų uždangai populiariausias ir patraukliausias pasirinkimas - šviesesni ir skaidresni audiniai.

 Skirtingų stilių roletų audiniai

Jei jūsų tikslas, kad roletai taptų pagrindiniu patalpos akcentu, rinkitės ryškesnes ir sodresnes spalvas, įvairius raštus. Jei siekiate paryškinti patį erdvės stilių, roletų audinį rinkitės šviesų, neerzinantį, geriausiai vienspalvį.

 

Renkantis medžiagą itin svarbu bent šiek tiek išmanyti, kokios spalvos ir raštai tinka klasikinio, modernaus, Provanso ar kitų stilių namuose. Jei dvejojate ar labai menkai išmanote stiliaus subtilybes, būtinai pasikonsultuokite su specialistais.

Roletai kaip pagrindinis akcentas

Audinių pasirinkimas taip pat priklauso nuo patalpos paskirties – miegamasis, vonia, svetainė, palėpė ir pan. Miegamuosiuose, kurių pagrindinis tikslas užtikrinti kokybišką ir ramų miegą bei poilsį, labiausiai tinka tamsesni ir tankesni audiniai – nepralaidūs šviesai audiniai. Turbūt esate prabudęs nuo akinančios saulės šviesos, negailestingai plieskiančios pro miegamojo langus? Tuomet puikiai suprantate, kaip svarbu išlaikyti tamsą miego metu.

 

  • Jei mėgstate natūralias medžiagas, galite rinktis iš bambuko, medžio, nendrių ir kitų augalinės kilmės pluoštų pagamintus roletus. Siekiant sukurti visiškai individualų stilių, netgi galite naudoti savo pasirinktą audinį, tačiau tuomet niekas negalės garantuoti, kad laikui bėgant audinys nepraras savo spalvos (neišbluks) ar nesusitrauks nuo tiesioginių saulės spindulių.  
  • Jei siekiate pasislėpti nuo tiesioginių ir įkyriai šviečiančių saulės spindulių, rekomenduojama rinktis pusiau skaidrias ir neskaidrias medžiagas.
  • Jei dirbate kompiuteriu ar mėgstate žiūrėti televizorių dienos metu, o nuolat plieskiantys saulės spinduliai trukdo dirbti ir vargina (akina, atsispindi monitoriuje ar ekrane ir pan.), tuomet vertėtų pagalvoti apie saulę atspindinčius roletus.

 

Spalvingai ir linksmai uždengti langai dažniausiai sutinkami vaikų kambariuose. Jei norite savo vaiko kambarį papuošti jo mylimais herojais ar nuotraukomis, o galbūt abėcėle ar skaičiais, skatinančiais mokytis, rinkitės aukščiausios kokybės dažais padengtus, linksmus, spalvingus ir nuotaikingus vaikiškus roletus.

Roletai vaikų kambariui

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.