Automatizuoti roletai - modernu, patogu, paprasta

Automatizuoti roletai

 

Elektrinės pavaros diegimo būdai

Automatiniai roletai lengvai pritaikomi tiek gyvenamosios, tiek komercinėms patalpoms. O dėl teikiamos naudos šį valdymo tipą renkasi vis daugiau privačių asmenų ir įmonių.

 

Šiandien elektra valdomiems roletams nebereikia net laidų, nes pačiame rolete montuojama baterija užtikrina sklandų ir tylų variklio veikimą. Belaidžių variklių maitinimą gali užtikrinti įvairūs šaltiniai, pavyzdžiui, įkraunami akumuliatoriai, saulės kolektoriai ir net paprastos įkraunamos baterijos. Žinoma, reikia taip pat nepamiršti, kad bateriją teks įkrauti. Pavyzdžiui, paskaičiuota, jog vidutiniškai AA baterijas reikia pakrauti kas 8 mėnesius.

 

Visgi, jei name ar biure vyksta vidaus apdailos ir elektros instaliacijos darbai, galima įrengti elektra valdomą paprastą variklį, o jo mechanizmą ir visus laidus paslėpti po apdaila.

Šiandien taip pat galima rinktis ir ypatingai tyliai veikiančius variklius, kurių garsas prilygsta maždaug 40 decibelų. Būtent toks garso stiprumas prilygsta žmogaus šnabždesiui. 

 

Automatizuotų roletų valdymo būdai

Automatinių roletų valdymo būdai yra keli, todėl vartotojas gali pasirinkti labiausiai jo poreikius ir lūkesčius atitinkantį sprendimą.

 

  • Valdymas radijo pulteliu. Tai vienas patogiausių automatinių roletų valdymo būdų, nes kelių mygtukų paspaudimu galima valdyti net keletą langų uždengimų nuotoliniu būdu. Valdymo principas: į radijo pultelį integruojamos langų uždengimo sistemos, kurias pageidaujama valdyti iš bet kurios vietos. Kai sistemos integruojamos, galima pakelti, nuleisti ar užfiksuoti roletus pageidaujamame aukštyje.

 

  • Valdymas klavišiniu pulteliu. Tai standartinis roletų su elektrine pavara valdymo būdas, deja, ne pats praktiškiausias ir patogiausias, nes norint valdyti kiekvieną roletą atskirai, reikia įrengti atskirus jungiklius. Tai papildomai užima laiko ir kainuoja.

 

  • Valdymas mobiliuoju telefonu ar planšete. Tai pats naujausias ir inovatyviausias langų uždengimų valdymo būdas. Kitaip tariant, roletai ar kokia kita langų uždengimo sistema valdomi internete. Valdymo principas: pirmiausia, name ar biure būtina įrengti specialų imtuvą, kuris, prijungtas prie interneto, perduoda signalą elektrinei pavarai. Kai įrengiamas imtuvas, taip pat privaloma savo mobiliajame telefone arba planšetėje įsidiegti specialią programėlę, kuri ir leidžia langų uždangalus valdyti ne tik būnant kitame mieste, bet net ir keliaujant kitame pasaulio krašte! Tai aukščiausio lygio komfortas, kurį užtikrina išmaniosios technologijos.

 

Be abejonės, šiuolaikiškumas, funkcionalumas, aukštas komforto lygis bei greitis – labiausiai pabrėžtini ir vertinami langų uždengimų su elektrine pavara valdymo privalumai, kuriais vis labiau ir dažniau mėgaujasi naujovėms ir patogumui neabejingi žmonės.

 

Kalbant apie automatizuotų roletų funkcijas, svarbu paminėti, kad jie, kaip ir bet kurie kiti langų uždengimai, gali atlikti įvairiausias funkcijas: apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių bei nepageidaujamų žvilgsnių, užtikrinti privatumą, pritemdyti arba visiškai užtemdyti patalpą. Audinių asortimentas taip pat labai platus, todėl svarbiausia nuspręsti, koks valdymo būdas būtų pats geriausias jūsų namui ar komercinėms patalpoms. 

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.