Roletai Diena Naktis: universalus pasirinkimas ir dviguba nauda

Jei vienu šūviu norite nušauti du zuikius ir džiaugtis dviguba roletų nauda, rekomenduojame rinktis „diena - naktis“ roletus. Šiandien šių roletų rūšis viena populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos ir Skandinavijos šalių. Roletai „diena - naktis“ – ne tik originalus, bet ir universalus, praktiškas praktiško žmogaus pasirinkimas. Jie puikiai atstoja tiek dienines, tiek naktines užuolaidas.

 

Kuo roletai „diena – naktis“ skiriasi nuo įprastų?

Šie roletai pagaminti iš vienas kitą dengiančių skirtingo tankumo ir skaidrumo dviejų audinių sluoksnių, todėl labai lengva reguliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą. Jei norite daugiau šviesos, galite užtraukti tik „dieninį“ sluoksnį, o pageidaujant apsisaugoti nuo saulės spindulių, užtraukite šviesai ir šilumai nepralaidų sluoksnį. Ko gero, svarbiausia šių roletų savybė ta, kad į patalpą patenkantį šviesos srautą galite kontroliuoti nepakeldami roleto aukštyn. Jie užtikrina maksimalų patalpos apšvietimą pagal kiekvieno poreikius.

Kaip jau minėjome, pasirinkus šiuos roletus, nereiks įsigyti naktinių užuolaidų atskirai, nes šie roletai puikiai atlieka užuolaidų funkciją.

Diena naktis

 

Kodėl verta rinktis šiuos roletus?

Be anksčiau išvardintų privalumų, šių roletų rūšis turi ir daugiau pliusų:

 

Platus asortimentas

Šiandien pirkėjai gali rinktis iš daugybės skirtingų spalvų, raštų ir tankio audinių. Nors ir vyrauja daugybė skirtingų interjero stilių, tačiau platus audinių asortimentas leis būti išskirtiniu ir surasti labiausiai derančius roletus. Galėsite rinktis tiek mechaniškai, tiek automatiškai valdomas ritinines užuolaidas.

 

Privatumo užtikrinimas

Jei erzina praeiviai ar pro langus stebintys kaimynai, o galbūt gyvenimas pirmame aukšte, tuomet roletai „diena – naktis“ – puikus šių problemų sprendimo būdas. Dėl juostų nereikia pakelti ar nuleisti roletų, nes būtent horizontalios audinio juostos tuo pačiu metu leidžia ne tik patekti šviesai ir matyti, kas vyksta lauke, bet ir apsaugo nuo pašalinių žvilgsnių.

 

Lengvas montavimas ir valdymas

Dvigubą naudą teikiančius roletus lengva tiek montuoti, tiek valdyti. Roletus „diena – naktis“ galima tvirtinti prie lubų, sienos ar lango rėmo, o valdyti – grandinėle. Pavyzdžiui, jei langus varstote pakankamai dažnai, roletus montuoti rekomenduojama ant lango rėmo. Roletus tvirtinti ant sienos ar lubų rekomenduojama mažai varstomiems langams. Paprastai roletai valdomi specialią grandinėlę traukiant į vieną ar kitą pusę. Norintiems dar didesnio komforto, siūlomas automatinis roletų valdymas.

 

Ilgaamžiškumas

Nors žodis ilgaamžiškas yra sąlyginis, juo puikiai galima apibūdinti roletus. Įprastai roletai tarnauja apie 10 metų. Tai netrumpas laikotarpis, per kurį tikrai turėtume pasikeisti užuolaidas, ir, ko gero, ne vieną kartą. Dažniausiai klientai keičia ne visą roletų sistemą, nes pats mechanizmas tarnauja dar ilgiau, tačiau audinį, kuris gali atsibosti ar pasenti morališkai.

 

Lengva priežiūra

Roletų negalima nei skalbti, nei lyginti. Jei susikaupė dulkių, jas kuo puikiausiai pašalinsite nusiurbdami siurbliu ar nuvalydami švelniu šepečiu. Atsiradus dėmių, jas atsargiai valykite šiek tiek drėgna šluoste, kad netyčia nenuvalytumėte impregnuoto audinio sluoksnio. Prikibusius mašalus geriausiai pašalinsite su šiurkščia kempinėlės puse.

 

Išskirtinis interjero akcentas

Roletai „diena – naktis“ padeda sukurti puikų ir jaukų interjerą. Tai išskirtinis gaminys ir sprendimas, suteikiantis prabangos interjerui. 

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.