Didelis skirtingų spalvų ir temų asortimentas

Foto roletai, kaip ir bet kurie kiti roletai, gali būti priderinami visose namų erdvėse. Taip pat šie roletai jūsų namams gali suteikti unikalumo, originalumo ir išskirtinumo – būtent tokių savybių, kurias vargiai galėtų pasiūlyti kitų tipų ritininės užuolaidos.

Foto roletų audinių spalvų ir temų gausa tokia didelė, kad galite būti tikri, jog nesunkiai rasite tai, ko ieškote savo svetainės, miegamojo ar vaikų kambariui. Renkantis foto roletus svarbu atkreipti dėmesį į namų stilių ir patalpos funkciją. Taip pat apgalvokite, koks tvirtinimo būdas būtų pats tinkamiausias – tvirtinimas prie lubų, lango rėmo ar virš lango esančios sienos, bei roletų audinio tipą – permatomas, nepermatomas ir pan.

 

Vaikų kambarys

Savo vaikų kambariui galite išrinkti foto roletus su jų pačių mėgstamiausių animacinių filmų herojų nuotraukomis. Jei norite kažko įdomesnio nei filmukų personažai, galite rinktis vaikų kambariui skirtus foto roletus su žemėlapiu, įdomiai ir stilingai pateikta abėcėle ar daugybos lentele. Šie žaismingi roletai atliks ne tik dekoro ir užuolaidos, bet ir lavinamąją funkcijas. Jei jūsų vaikas mėgsta piešti, leiskite jam pačiam sukurti piešinį, kurį vėliau galėsite perkelti ant foto roletų. Žinoma, galima rinktis ir abstraktesnius vaizdus tokius, kaip grybų pilnas miškas, gėlėmis nusėta pieva ar jūroje žaidžiantys vandens gyventojai.

 

Foto roletai vaikų kambaryje

 

Svetainė

Jei atsibodo pro svetainės langus matomi kaimynų namai ar pilkos miesto gatvės, sukurkite visiškai kitokį vaizdą, kuriuo galėtumėte mėgautis, kuris ramintų ir įkvėptų. Nuleidę ritinines užuolaidas galite mėgautis saulėta ir šviesia Maldyvų nuotrauka, kuriuose ką tik atostogavote, arba Niujorko vaizdais, kuriuo seniai žavitės ir kurį svajojate aplankyti. Galbūt turite mėgstamą autorių ar idealą, kurio jums prasmingą frazę pageidaujate matyti kas dieną savo namuose. Ir tai įmanoma su foto roletais! Tiesa pasakius, foto roletai tokie lankstūs, kad ant jų galite perkelti net ir pačias neįprasčiausias savo idėjas.

Kelių nuotraukų kompozicija - puikus sprendimas norint uždengti keletą langų. Tai gali būti bet koks jūsų mėgstamas vaizdas – miestas, miškas, jūra, saulėlydis ir pan. Toks sprendimas atrodo unikaliai ir originaliai.

 

Miegamasis

Miegamajame galite sukurti tikrą ramybės oazę – ošiančios jūros, žalios girios, įspūdingo saulėlydžio ar savo šeimos nuotraukos vaizdą specialiu būdu perkeliant ant ritininių užuolaidų.

Miegamojo foto roletai

 

Biuras

Foto roletai puikiai atlieka marketingo funkciją. Daugelis įmonių vadovų savo biurams renkasi foto roletus su įmonės logotipu, šūkiu ar nuotraukomis. Tai ne tik priverčia greičiau pastebėti originalų biurą, bet ir ilgiau prisiminti.

Foto ritininės užuolaidos leidžia mėgautis savo mėgstamu vaizdu kada tik panorėjus. Prieš užsakydami foto roletus, būtinai pagalvokite apie tai, ar itin originalus ir ekstravagantiškas vaizdas nepradės erzinti ir ilgainiui atsibosti.

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.