Roletai skirtingiems stiliams

Modernus stilius

Derindami roletus modernaus stiliaus namuose, atsižvelkite į pagrindinius interjero akcentus – sienų ir grindų dangas, baldus, šviestuvus. Taip pat būtinai atsižvelkite į tai, ar patalpoje pakankamai šviesos, kokia kryptimi orientuoti langai, kokios spalvos vyrauja. Gali tikti tiek pastelinių, tiek sodrių spalvų roletai. Modernaus stiliaus namuose labiausiai derėtų vienspalviai arba abstraktūs ornamentai, ramūs tonai. Namuose, kuriuose vyrauja plienas, chromas, stiklas labai tinka egzotinės medienos raštų žaliuzės. Natūralus medis puikiai dera su minėtomis medžiagomis, nes taip pat atstovauja natūralias medžiagas bei padeda sukurti kontrastą su ryškiais baldais ir kitomis kambario detalėmis.

 

Modernus stilius

 

 

Pramoninis stilius

Pramoninio stiliaus pastatai, ypač loftai, dažnai pasižymi erdvumu ir šviesumu, šaltumu bei griežtumu, todėl norint įnešti šiek tiek jaukumo ir šilumos galima rinktis medines žaliuzes. Sušildydamos šaltą erdvę, medinės žaliuzės gali tapti tikra atsvara pagrindinėms statybų „šaltoms“ medžiagoms – plytoms, betonui, vamzdžiams ir pan. Dar keletas medinių žaliuzių pliusų: lengva priežiūra, puiki apsauga nuo prikaitimo ir erdvės pojūčio išsaugojimas.Pramoninis stilius

 

Skandinaviškas stilius

Skandinaviško stiliaus namuose taip pat puikiai tiktų medinės žaliuzės bei natūralius audinius imituojantys roletai. Tokio stiliaus namuose galite vadovautis taisykle: kuo daugiau šviesos – tuo geriau. Rinkitės šviesias pastelines spalvas. Jei kambaryje vyrauja vienspalviai baldų ar sienų atspalviai, galite rinktis minimaliais raštais – geometrinėmis, linijinėmis ar abstrakčiomis formomis - margintas ritinines užuolaidas. Priešingai, jei interjere vyrauja formos ir raštai, rinkitės šviesių tonų vienspalvius roletus (kakavinis, žalsvas, mėtinis, rožinis ir pan.).

Modernus stilius

 

Klasikinis stilius

Jei ieškote roletų klasikinio stiliaus patalpoms, atsižvelkite į bendrą patalpos koloritą. Tokio stiliaus namuose galima derinti prabangių spalvų roletus (baklažano, vyšnios, aukso). Jei kambarys apstatytas klasikinio stiliaus baldais, venkite klasikinio stiliaus ritininių užuolaidų, rinkitės originalesnį sprendimą. Svetainės langams gali tikti „DUO“ dvigubi roletai, kurie leidžia ne tik kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos srautą, bet ir derinti kelis skirtingus audinius. Norintiems didesnės prabangos siūloma rinktis romanetes, kurios atrodo ypač elegantiškai. Romanečių audinys langui suteikia minkštumo ir pūstumo pojūčius, o jo priežiūra itin paprasta.

Teisingai pasirinkus roletų spalvą, audinį ir stilių, juos galima priderinti prie bet kokio stiliaus namų ar biurų. Taip pat sprendžiant ką rinktis – roletus ar užuolaidas, reiktų nepamiršti, kad roletai lengviau prižiūrimi, užima mažiau vietos, juos galima fiksuoti bet kokiame aukštyje ir taip reguliuoti patenkančios šviesos srautą. Tinkamai pasirinktos ritininės užuolaidos gali įberti originalumo prieskonių bet kokio stiliaus namams, tačiau reikėtų žinoti, kur ir kokie roletai labiausiai dera. Norint iš pirmo karto džiaugtis puikiu rezultatu, patariama pasikonsultuoti su profesionaliais dizaineriais, kurie padės sukurti jaukią ir stilingą namų erdvę.

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.