Virtuvė - viena svarbiausių patalpų kuriai reikia atsakingai parinkti langų uždengimus.

Virtuvė yra mūsų kasdieninės maisto ruošos patalpa. Joje kuriami ne tik kulinariniai šedevrai, bet kartais nutinka ir išdaigos, todėl puošiant virtuvę visų pirma reikia atsižvelgti į audinių funkcionalumą. Dabar langų uždengimams siūlomi nedegūs ir atsparūs dėmėms audiniai kurie yra lengvai prižiūrimi, tad jei kriauklė ar viryklė įrengta prie pat lango - turėsite mažiau rūpesčių su priežiūra.

........................................................

..............................................................

Pralaidumas

Apgalvokite kiek šviesos pralaidumo norite iš langų uždengimų, ar norite aiškaus vaizdo pro langą, ar privatumo. Diena-Naktis roletai, horizontalios ar vertikalios žaliuzės apgins nuo saulės ir pašalinių žvilgsnių. Skaidrūs roletai, romanetės ar užuolaidos pridengs nuo žvilgsnių dienos metu, o nepermatomi audiniai visiškai užtamsins langus tiek nuo saulės tiek nuo ryškių naktinių šviesų.

..........................................

Išvaizda

Susidėliojus funkcionalumo pliusus ir minusus reikia apgalvoti savo virtuvės spalvų paletę. Dažniausiai yra pasirenkamos neutralios spalvos su raminančiais atspalviais. Atsižvelgiant į virtuvės dydį ir laiką, kuris bus praleidžiamas joje, galima žaisti ir su drąsesnėm spalvom, pavyzdžiui - jei jūsų virtuvė didelė ir tarnauja kaip pagrindinė pasisėdėjimo patalpa - tuomet galite rinktis žydrų atspalvių gamą, ji geriausiai tinka atsipalaidavimui ir bendravimui. Jei ketinate daug laiko praleisti virtuvėje gaminant - saulėti atspalviai suteikia energijos ir pakelia nuotaiką. Kad ir kokią spalvą bepasirinktumėte - nepamirškite jog ją visuomet galima paryškinti ar priderinti papildomų interjero akcentų pagalba.

...............................................................

Šiandien turime ypač platų siūlomų prekių langams pasirinkimą, tad nereikia apsistoti ties vienu stiliumi, langų uždengimai yra viena lengviausiai pakeičiamų detalių interjere, galima periodiškai keisti savo namų aplinką vien tik keičiant audinius ar netgi pačių langų uždengimų tipus.

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.