Klasikinių roletų savybės

Tai kodėl klasikiniai roletai nėra vienas prasčiausių pasirinkimų?

 

 • Viena geriausių šio tipo roletų savybių – jų pritaikomumas daugeliui langų;
 • Skirtingi ir patogūs valdymo būdai: grandinėle, spyruokle ir elektros pavara;
 • Didelis ir įvairus audinių pasirinkimas, kurie skiriasi savo tekstūra, spalva, sudėtimi ir funkcine paskirtimi. Klasikinius roletus taip pat galima gaminti iš ypač sunkių audinių;
 • Roletus papildomai galima puošti įvairiais apdailos elementais – bangelėmis, mezginių juostelėmis, kutais, iškarpymais ir pan.
 • Šių ritininių užuolaidų plotis gali siekti net iki 4.5 m;
 • Tai universalus pasirinkimas, kadangi tradicinius roletus galima priderinti prie bet kokio namo ar biuro interjero;
 • Nesudėtinga priežiūra;
 • Ekonomiškas ir ilgaamžis sprendimas;
 • Gali uždengti kelis langus vienu metu;
 • Klasikinio tipo roletai tinka ne tik namuose, bet ir biuruose ar įstaigose;
 • Pasirinkus tinkamą audinį, klasikiniai roletai puikiai apsaugo nuo įkyrių saulės spindulių ir varginančių kaimynų žvilgsnių;
 • Roletų audiniai impregnuojami, todėl tampa mažai teplūs ir nerenka dulkių;
 • Gali atlikti skirtingas funkcijas: apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kaimynų ar praeivių žvilgsnių, suteikti privatumo, užtamsinti patalpą, būti interjero detale;
 • Galimybė derinti su užuolaidomis.

 Klasikiniai roletai 

Ar klasikiniai roletai tinka tik klasikinio stiliaus namuose?

Klaidinga manyti, kad jau klasika tapę klasikiniai roletai dera tik prie klasikinio interjero. Jau minėjome, kad šiandien roletų gamintojai siūlo daugybę skirtingų audinių, kurie gali skirtis ne tik savo spalva, raštų gama, bet ir audinio sudėtimi, tekstūra bei funkcine paskirtimi. Tinkamai pasirinkus tradicinių roletų audinį, juos galima priderinti prie įvairių interjerų – nuo modernaus ar minimalistinio iki skandinaviško ar „vintage“.

 

Tradiciniai roletai, kaip ir bet kurios kitos ritininės užuolaidos, turi atlikti ne tik apsaugos nuo saulės ir privatumo užtikrinimo funkcijas, bet ir išpildyti estetinę funkciją. Kitaip tariant, reikia surasti aukso viduriuką tarp funkcinės paskirties ir subtilios estetikos.

 

Išskirtinio ir originalaus langų dengimo sprendimo ieškantys žmonės gali rinktis kombinuotą sprendimą - roletus ir užuolaidas. Harmoningai suderinus šiuos du skirtingus langų dengimo būdus, galima sukurti ypač jaukią ir šiltą atmosferą, pavyzdžiui, svetainėje ar miegamajame.

 

Tradicinių roletų pritaikomumą skirtingiems interjerams didina ir tai, jog klientai valdymo mechanizmų laikiklius ir valdymo grandinėles gali rinktis iš kelių dešimčių spalvų ir atspalvių.

 

Kaip išsirinkti klasikinių roletų audinį?

Rinkdamiesi audinį klasikiniams ar bet kokiems kitiems roletams, atkreipkite dėmesį į esminius interjero akcentus, pavyzdžiui, sienų ir grindų spalvas, baldus ir pan. Dar labai svarbu įvertinti, ar patalpoje pakankamai šviesos, kokia kryptimi orientuoti langai. Taip pat svarbu tiksliai žinoti, kokią funkciją roletai turėtų atlikti.

 

Pavyzdžiui, jei jūsų namuose vyrauja modernistinis ar skandinaviškas stilius, patariama rinktis neįkyrių, švelnių atspalvių roletus. Rinkdamiesi audinį tokiems interjerams, galite rinktis kuo šviesesnes pastelines spalvas, nes tai padės užtikrinti maksimalų šviesos srauto patekimą į patalpą.

 

Jei klasikiniame interjere karaliauja šviesios spalvos, siekiant sukurti harmoningą kontrastą, galima rinktis prabangių spalvų ir atspalvių roletus. Visgi, jei interjero detalės pakankamai ryškios, tuomet geriau būtų rinktis neutralesnių spalvų audinius.

 

Ne visuomet geriausias sprendimas audinį išsirinkti patiems. Jei galimybės leidžia, geriausia pasikonsultuoti su interjero dizaineriais, kurie geriausiai patars, koks audinys tinka vieno ar kito stiliaus interjere. 

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.