Roletais aprengti langai - jaukių namų akcentas

Žinomą lietuvių liaudies patarlę „Pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi“ galima pritaikyti ir langams. Juk dažniausiai užėjus į namus ar butą akis prikausto ne kas kita, o būtent langai. Taigi, tinkamai parinkti uždangalai prikaustys ne tik svečių, bet ir praeivių žvilgsnius. Originaliai „aprengti“ langai – tai tarsi vizitinė kortelė.

 

Kas labiausiai tinka man?

 

Norint atsakyti į šį klausimą, pirmiausiai turite išsiaiškinti savo poreikius. Vieni siekia ypatingo komforto ir jaukumo, dar kiti svajoja apie erdvų ir šviesų darbo kambarį, o kai kas tiesiog trokšta visiško privatumo. Roletai – universalus sprendimas, kurie gali atlikti daugybę skirtingų funkcijų – saugoti, suteikti privatumo, kurti jaukų stilių, padėti reguliuoti šviesos ir šilumos srautus ir t.t.Originaliai, roletais aprengti langai

 

Ką turite žinoti prieš renkantis roletus?

 

Montavimas

 

Kadangi roletus galima tvirtinti trejopai, apgalvokite, ar dažnai varstote langus, ar norite laisvos vietos ant palangės, kurią galbūt išnaudosite gėlėms ar kažkokiems daiktams pasidėti. Lango apačioje tvirtinami roletai rekomenduojami, kai norima privatumą užtikrinti akių lygyje ir tuo pačiu mėgautis į kambarį patenkančia šviesa. Jei jums svarbu lango erdvė ir galimybė varstyti langą, rinkitės ant lango rėmo tvirtinamus roletus.

 

Audinys

 

Dauguma standartinių roletų gaminami iš sintetinių audinių, tačiau šiandien vis populiaresni tampa natūralių medžiagų roletai. Pagal šviesos pralaidumą roletų audiniai taip pat gali būti skirstomi į: permatomus, dalinai nepermatomus ir visiškai šviesos nepraleidžiančius. Atsižvelgdami į patalpą, atitinkamai rinkitės ir roletų audinį. Miegamuosiuose labiau tiks šviesai nepralaidūs ar „diena - naktis“ roletai. Taip pat roletų audinys gali skirtis savo spalvomis, atspalviais, raštais, paveiksliukais ir pan. Tad renkantis roletų audinį, svarbu atkreipti dėmesį į daugelį aspektų. Kuo geresnė ir kokybiškesnė medžiaga, tuo lengvesnė ir paprastesnė bus priežiūra. Jei norite visiškai apsisaugoti nuo varginančios saulės, galite rinktis metalizuotus audinius, padengtus aliuminio milteliais, kurių paviršius puikiai atspindi saulės spindulius ir neleidžia jiems patekti į patalpą.

 

Dizainas

 

Ar Jūsų tikslas sukurti ryškų ar daugiau natūralų stilių? Koks tikslas bebūtų, jį nesunkiai įgyvendinsite pasirinkę roletus iš plataus „Langdena“ asortimento. Roletai puikiai dera tiek modernaus, tiek Provanso, tiek klasikinio, tiek kitų stilių interjeruose. Svarbiausia tinkamai pasirinkti spalvas ir raštus. Kuriant jaukius namus, svarbu viską suderinti taip, kad viskas atrodytų skoningai ir elegantiškai. Jei abejojate, kreipkitės į profesionalius dizainerius, kurie padės išspręsti su stiliumi susijusius klausimus.

 

Priežiūra

 

Esame įpratę, kad tiek dienines, tiek naktines užuolaidas kartkartėmis reikia skalbti ir lyginti. Jei įsigysite roletus, skalbimą ir lyginimą galėsite pamiršti visiems laikams. Tačiau būtina žinoti, kad nors ir roletai padengti specialiu audiniu nuo dulkių ir nešvarumų kaupimosi, juos taip pat reikia prižiūrėti: pašalinti dulkes ar prikibusius mašalus, išvalyti dėmes. Tačiau jų valymas ir priežiūra nesudėtingi, atimantys ne daug laiko.

 

Patalpa

 

Roletų pasirinkimas taip pat priklauso nuo patalpos. Iš tiesų roletus galima montuoti įvairiose patalpose: miegamajame, svetainėje, virtuvėje, vaikų kambaryje, palėpėje ir t.t. Didesnį dėmesį rekomenduojama atkreipti tuomet, kai roletus norima kabinti drėgnoje patalpoje, pavyzdžiui, vonioje. Vonios kambariui labiau tinka plisuotos žaliuzės, nes jas paprasčiau išimti ir išplauti.

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.