Patarimai perkantiems roletus

Atkreipkite dėmesį į patalpos funkciją

Pavyzdžiui, virtuvėje, ko gero, labiau derėtų paprasti, lengvai valomi ir ugniai atsparūs roletai. Jei roletų ieškote savo biurui, tuomet įvertinkite, kokias funkcijas jie turėtų atlikti – saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir kaitros, smalsių praeivių žvilgsnių, puošti biuro interjerą, o gal atlikti visas funkcijas iš karto? Vonios kambaryje labiausiai norima privatumo ir šviesos, todėl čia geriausiai tiktų šviesą praleidžiantys, tačiau iš gatvės pusės nepermatomi roletai. Vaikų kambaryje galite kabinti vaikiškus ir spalvingesnius foto roletus, tačiau atkreipkite dėmesį, kad jie kuo mažiau rinktų dulkes. Miegamuosiuose turbūt labiau tiktų tamsesni, nepralaidūs šviesai roletai. Rinkdamiesi svetainės langų uždangalus, turėtumėte atsižvelgti ne tik į stilistiką, bet ir į tai, ar daug ir intensyviai šviečia saulė, į kokią pusę orientuoti langai, ar langai išeina į gatvės pusę ir pan.

 

Roletai interjere

 

Įvertinkite interjerą

Roletai turėtų atlikti dar vieną labai svarbią funkciją – harmoningai apjungti patalpos sienų ir grindų dangas, baldus, šviestuvus, netgi paslėpti tam tikrus interjero defektus. Svarbu atkreipti dėmesį ne vien tik į atskiros patalpos, bet ir į bendrą namų stilių. Tinkamai parinktos ritininės užuolaidos gali suteikti šviesumo ar tamsumo, sumažinti ar padidinti ryškių spalvų efektą, suteikti patalpai erdvės, aukščio ar pločio pojūčius. Kitaip tariant, roletai gali padėti susidoroti su įvairiais interjero iššūkiais.

Jei galvojate apie foto roletus, būtinai pagalvokite apie ateitį, ar jie patenkins jūsų poreikius po 2 ar 5 metų. Ypač tai aktualu, kai kalbame apie vaikų ir paauglių kambarius.

Visgi patariama rinktis šeimininko skoniui artimus roletus, tačiau žiūrėkite, kad roletų audinio spalva nebūtų per daug intensyvi, bet priešingai - šviesesnių atspalvių, nedirginanti ir nevarginanti savo raštų bei spalvų gamos gausa. Ritininės užuolaidos gali ne tik pataisyti interjerą, bet ir jį visiškai sugadinti. Jei nesate tikras, kokie roletai labiau derėtų jūsų namuose, kreipkitės pagalbos į profesionalus, kurie padės išsirinkti geriausias ritinines užuolaidas.

 

Svarbu roletų audinys

Roletų audinių gausa ir jų lengva priežiūra gali maloniai nustebinti. Jei įprastas užuolaidas reikia plauti kartą per metus ar kiek rečiau, tai roletus reiktų valyti dažniau. Tačiau jų priežiūra daug paprastesnė ir greitesnė. Dažnai roletai gaminami iš specialios drėgmei atsparios medžiagos, kurią galima dažnai valyti nekenkiant pačiam audiniui.

Audiniai gali būti patys įvairiausi – permatomi, nepraleidžiantys saulės spindulių, atspindintys šilumą, tamsinantys. Audiniai taip pat gali būti įvairių spalvų, raštų ir skirtingų tankių. Todėl renkantis audinį, vėlgi svarbu atkreipti dėmesį į patalpą, kurioje jie bus kabinami, bei į tai, kokią funkciją jie turėtų atlikti. Galbūt norite pasislėpti nuo praeivių žvilgsnių, saulės ar karščio, o gal mėgautis nakties efektu dienos metu? Visa tai įmanoma pasirinkus atitinkamo audinio roletus.

 

Roletų audiniai

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.