Roletai ar užuolaidos? Jų pliusai ir minusai

Arši konkurencija rinkoje gamintojus verčia ieškoti kuo efektyvesnių ir originalesnių sprendimų, gebančių patenkinti individualiausius poreikius ir neatsilikti nuo greitai besikeičiančių interjero tendencijų. Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti ne tik modernius, bet ir stilingus bei patogius naudoti roletus, kurių privalumus jau įvertino milijonai žmonių visame pasaulyje.

 

Siekdami neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų ir patenkinti išrankių klientų poreikius, roletų gamintojai gamina ilgaamžius, kokybiškus ir originalius roletus, kurie puikiai dera bet kokiame kambaryje. Šiandien ritininės užuolaidos net svetainėse, kuriose dar visai neseniai viešpatavo užuolaidos, taip pat nebėra tabu.

 

Roletai vs. (prieš) užuolaidos

Vieni žmonės prioritetą teikia roletams, kiti – užuolaidoms, tačiau pastebima tendencija, kad vis daugiau žmonių renkasi plataus asortimento ritinines užuolaidas.

 

Be abejonės, dailios ir elegantiškos iš lengvos it šilkas ar gausiai klostuotos, dailiai krentančios medžiagos pasiūtos užuolaidos gali tapti pagrindiniu kambario interjero akcentu, formuojančiu tam tikrą patalpos įvaizdį ir suteikiančiu gyvybingumo bei jaukumo. Tai taip pat gera apsauga nuo smalsių kaimynų ar praeivių žvilgsnių. Verta paminėti, kad užuolaidos geriau nei roletai apsaugo nuo šalčio žiemą. 

 Roletai ar užuolaidos

 

Tačiau užuolaidos turi ir nemažai minusų:

 

           Dažna vaikų slapstymosi vieta, kurie neretai nutampo ar visiškai nutraukia užuolaidas;
           Dažnai reikia skalbti ir lyginti, dėl to gali išblukti, prarasti savo spalvą;
           Užima daugiau vietos nei roletai, todėl patalpa atrodo vizualiai mažesnė;
           Uždengia radiatorius, todėl kambariai mažiau šyla;
           Užuolaidos visiškai netinka vonios kambaryje, nes pastovi drėgmė gali iššaukti pelėsį. Jos taip pat ne pats geriausias pasirinkimas virtuvėje.
           Užuolaidos tikrai nėra ilgaamžis pasirinkimas;
           Daugiau laiko ir pinigų reikalaujanti priežiūra.

 Užuolaidos 

Nors roletai irgi turi keletą minusų, tačiau, pasak daugybės roletus įsigijusių žmonių ir interjero ekspertų, jų nauda nustelbia minusus ir užima lyderio pozicijas kovoje su užuolaidomis.

 

Kas lėmė tokį roletų išpopuliarėjimą per ganėtinai trumpą laikotarpį ir kodėl vis daugiau žmonių juos renkasi vietoj klasika tampančių užuolaidų? Atsakymas paprastas ir aiškus – dominavimą rinkoje lemia roletų teikiama nauda.

 

Ritininių užuolaidų pliusai:

 

           Roletai užima mažiau vietos nei užuolaidos, todėl kambarys atrodo vizualiai erdvesnis ir didesnis;
           Neuždengti radiatoriai reiškia, kad į kambarį pateks dar daugiau šilumos;
           Roletų asortimentas labai platus – nuo klasikinių iki visiškai automatizuotų;
           Puiki apsauga nuo nepageidaujamų saulės spindulių ir kaitros;
           Taip pat puikiai saugo nuo įkyrių ir nepageidaujamų kaimynų bei praeivių žvilgsnių;
           Nesudėtinga priežiūra: roletai padengiami specialiu sluoksniu (impregnuojami), kuris netraukia dulkių ir mažai teplus;
           Didelis roletų audinių pasirinkimas;
           Standartiškai ritininės užuolaidos tarnauja apie 10 metų;
           Praktiškas ir efektyvus sprendimas;
       •    Lengvas montavimas ir valdymas;

 Roletai

 

Apibendrinant, galima teigti, kad dėl savo efektyvumo, nesudėtingo valdymo ir funkcionalumo šiandien vis dažniau konkurencinę kovą laimi būtent roletai. Dauguma ekspertų sutinka, kad langų uždangalų pasirinkimą turėtų lemti kambario interjeras, o roletai lengvai priderinami prie pačių įvairiausių stilių.

 

Kadangi lietuvių namuose vis dažniau siaurus ir mažus langus keičia dideli ar net panoraminiai langai, gamintojai priversti nuolat ieškoti naujų įdomių ir netradicinių sprendimų. Platus roletų pasirinkimas lemia konkurenciją rinkoje, užtikrinančią kainos ir kokybės santykį, bei skatina nuolatinį dar geresnių sprendimų pateikimą vartotojams. Pastebima, kad sparčiai populiarėja tarpinis variantas tarp roletų ir užuolaidų – romanetės.

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.