Roletų privalumai

Platus asortimentas

Ritininių užuolaidų platus asortimentas rinkoje ne tik džiugina, bet ir maloniai stebina, nes jų pritaikomumas šiandien itin platus – nuo biurų iki modernių privačių namų erdvių. Pavyzdžiui, Vilniuje dirbantys darbuotojai gali mėgautis Niujorko ar Dubajaus dangoraižių vaizdais, semtis įkvėpimo iš garsių žmonių frazių, o privačių būstų savininkai gali džiaugtis tiek puikiai derančiais klasikinio ar modernaus stiliaus roletais, tiek grožėtis savo įsimintiniausių šeimos atostogų vaizdais savo miegamajame ar svetainėje. Tinkamai parinkti roletai gali suteikti ne tik jaukumo, bet ir originalumo bei savitumo.

Dėl roletų audinių, spalvų ir raštų gausos juos lengvai galima priderinti įvairių stilių interjeruose. Net ir patys išrankiausi nesunkiai suras tokius roletus, kurie taps išskirtine stiliaus detale bei padės perteikti individualų stilių.

 

Lengva priežiūra

Pirmiausia reikia paminėti, kad roletai reikalauja daug mažesnės priežiūros nei lepios ir teplios užuolaidos ar žaliuzės. Tačiau roletai taip pat gali susitepti bei apdulkėti, tad pateikiame keletą patarimų, kaip teisingai valyti ritinines užuolaidas.

Roletai specialiai impregnuojami nuo dulkių pritraukimo, tačiau per ilgesnį laiką jų gali vis tiek susikaupti. Dulkes geriausiai nusiurbti dulkių siurbliu arba nuvalyti švelniu šepečiu. Jei jūsų langai drėksta, o pelėsis pradėjo rastis ir ant ritininių užuolaidų, pirmiausiai pabandykite surasti pelijimo priežastį, nes pelėsio visiškai pašalinti iš audinio jo nepažeidžiant tiesiog neįmanoma.

Svarbu žinoti, kad roletų negalima valyti drėgna šluoste, nes taip nuvalysite impregnavimo sluoksnį. Prikibusius mašalus geriausiai nuvalysite šiek tiek šiurkštesne kempinėle. Taip pat verta paminėti, kad roletų negalima nei skalbti skambimo mašina, nei lyginti.

 

Daugiau erdvės ir privatumo

Vienas didžiausių roletų privalumų – erdvės pojūtis kambaryje. Kabinant nemažai vietos užimančias užuolaidas, kambarys savaime tampa mažesnis, tarsi „įrėmintas“. Priešingai nei užuolaidos, roletai suteikia erdvės pojūtį, nepaslepia vaizdo pro langą. Dar vienas svarbus aspektas renkantis ritinines užuolaidas – privatumo užtikrinimas. Jei vertinate privatumą ir nenorite būti varstomas įkyrių ir tiriančių praeivių žvilgsnių, savo langus uždenkite originaliais roletais.

 

Praktiškumas ir ilgaamžiškumas

Roletų praktiškumą galima apibūdinti kaip gerą kainos ir kokybės santykį, platų asortimentą, lengvą montavimą, nesudėtingą priežiūrą, suderinamumą skirtinguose dizainuose, visų užuolaidų funkcijų vykdymą.

Roletų audinys iš anksto impregnuojamas, todėl atsparus dulkėms ir kitiems nešvarumams. Juos tinkamai prižiūrint, galima jais mėgautis daugybę metų. Lyginant su užuolaidomis, kurias nuolat reikia skalbti ir lyginti, galėsite ilgiau mėgautis sodria roletų spalva, o sutaupytą laiką skirti savo šeimai ar mylimam hobiui.

 

Nesudėtingas montavimas

Net ir neįprasčiausių erdvių savininkai gali rinktis roletus, nes jie pritaikomi visų tipų langams, sienoms ar luboms.

Jų montavimas nėra sudėtingas, todėl remiantis montavimo instrukcija juos sumontuoti galite ir patys. Tačiau vis tiek rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais ir pasinaudoti roletų montavimo paslauga. Taip pat juos labai lengva valdyti, o jūs netgi galite rinktis kelis skirtingus valdymo būdus - tiek rankinį, tiek automatinį.

 

Ekonomiškumas

Kalbant apie ekonomiškumą, reikia įskaičiuoti ir tai, jog roletų nereikia ir negalima nei skalbti, nei lyginti. Taip pat jų tvirtinimui nereikalingi karnizai, kurie tiesiog būtini nusprendus kabinti užuolaidas. Patrauklias roletų kainas lemia ir didelė konkurencija rinkoje.

 

Šviesos srauto ir šilumos kontrolė

Tinkamai parinkti roletai gali apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kurie ypač vargina dirbančius kompiuteriais. Su specialiais roletais galėsite kontroliuoti į patalpą patenkančių tiesioginių saulės spindulių srautą, todėl net ir karščiausią vasaros dieną biuro ar kitą patalpą išlaikysite vėsią.

Nors roletai sulaiko tiesioginius saulės spindulius, tačiau tai nereiškia, kad šviesos į patalpą pateks mažiau. Pavyzdžiui, pasirinkę tokius roletus nuo saulės, kaip „Glasgard“, metalizuotus ar „DUO“ roletų sistemą, galėsite mėgautis produktyvia ir šviesia aplinka. 

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.