Roletų tipai

Lango ar lango nišos uždengimui skirti klasikiniai roletai- vieni populiariausių roletų, kurie prie lango tvirtinami kartu su specialiu laikikliu, o valdomi – specialia grandinėle. „Langdena“ savo klientams siūlo virš 300 savo tekstūra, spalva, sudėtimi ir paskirtimi besiskiriančių audinių bei 10 spalvų ir atspalvių valdymo mechanizmo laikiklių, todėl nesunkiai išsirinksite tokius, kurie puikiai derėtų prie namo dizaino bei patenkintų jūsų poreikius. Šie klasikiniai roletai gali būti papuošti papildomomis apdailos detalėmis – megztomis juostelėmis ar apdailai skirtomis bangelėmis.

Kasetiniai roletai gali būti naudojami medinių arba plastikinių langų su stiklo paketu uždengimui. Nors ir nežymiai brangesni, šie roletai vieni paklausiausių. Juos galima tvirtinti keliais skirtingais būdais – prie stiklajuosčių arba lango rėmo. Kasetiniai roletai nuo įprastų skiriasi tuo, jog jų susisukimas paslepiamas dengtoje kasetėje, o klasikinių roletų – paliekamas atviras. Dar reiktų žinoti, jog kasetiniai roletai nėra tokie geri plačių langų uždengimui, nes turi pločio apribojimų. Taip pat šių roletų rūšis dažniausiai būna su šoninėmis kreipiančiosiomis, kurios neleidžia audiniui nutolti nuo stiklo net pravėrus langą.

„Twin“ ir „trio“ modernios roletų sistemos skirtos patalpoms su plačiais vitrininiais langais arba turinčioms daug langų vienoje eilėje. Šių sistemų mechanizmai suteikia galimybę sujungti du arba tris roletus į vieną sistemą, todėl juos valdyti galėsite daug paprasčiau ir patogiau. Šie roletai – puiki išeitis tuomet, kai nėra galimybės tvirtinti vieno ištisinio roleto.

Automatizuoti roletai – puikus pasirinkimas tiek individualiems namams, tiek komercinėms patalpoms. Mėgstantys naujoves, praktiškumą ir patogumą turėtų rimtai apsvarstyti šių roletų tipą, kadangi šių roletų valdymui nereikia jokių laidų – į roletą montuojama speciali baterija, užtikrinanti tylų ir sklandų varikliuko darbą. Automatizuotus roletus galima tvirtinti prie lango rėmo, ant sienos virš lango ir prie lubų. Roletus nuleisti arba pakelti galėsite pultelio, telefono ar klavišinio jungiklio paspaudimu.

„Glasgard“ roletai – puiki apsauga nuo karščio ir tiesioginės saulės. Šie roletai ypatingai tinka biuruose, kuriuose dirbama su kompiuteriais ir kita IT technika, kai tiesioginiai saulės spinduliai akina ir verčia dirbti prisimerkus. „Glasgard“ roletai pasižymi puikia saulės patekimo į patalpą kontrole, todėl net ir karščiausią dieną patalpa išliks vėsi. Speciali karštį atspindinti plėvelė patalpos įkaitimą sumažina iki 90 proc. Nors ir sulaiko karštį ir tiesioginius saulės spindulius, šie roletai puikiai praleidžia šviesą, todėl patalpoje bus šviesu. Šie roletai tampa išsigelbėjimu ir gėlių mylėtojams, kurie nori savo mylimus augalus apsaugoti nuo karščio neribojant šviesos srauto.Metalizuoti roletai taip pat skirti karščio ir tiesioginių saulės spindulių reguliavimui. Kaitinti patalpos neleidžiantis, šviesą atspindintis roletų paviršius gali būti kelių skirtingų spalvų, todėl nesunkiai pritaikysite prie įvairių interjero sprendimų – tiek biuruose, tiek gyvenamuosiuose namuose. Metalizuotus roletus galima tvirtinti prie lango rėmo, ant sienos virš lango, prie lubų, o valdyti – grandinėle, spyruokliniu mechanizmu bei elektrine pavara.

„Silkuette“ roletų sistema – praktiški, originalūs ir akį traukiantys langų uždangalai, kuriuos sudaro kelių produktų derinys viename gaminyje. Didžiausias privalumas tas, jog šių roletų sistema gali būti pritaikoma bet kokiems langams. Šie roletai gaminami iš dvigubo audinio ir horizontalių, šiek tiek išgaubtų audinio juostelių intarpų, reguliuojančių į patalpą patenkančios šviesos kiekį. Platus „Silkuette“ roletų sistemai skirtų medžiagų ir spalvų asortimentas leidžia net ir pačią nuobodžiausią erdvę paversti originalia.„DUO“ roletų sistema padeda kontroliuoti tiesioginių saulės spindulių patekimą į patalpą. „DUO“ roletai - ne tik praktiška, bet ir spalvinga bei stilinga interjero detalė. Ant vieno lango galima panaudoti net du skirtingos spalvos, pralaidumo ar rašto roletus, kurie gali funkcionuoti arba kartu, arba atskirai. Ši unikali savybė leidžia sukurti itin spalvingą ir nuotaikingą stilių, o savininkams džiaugtis dviguba nauda – tiek „dieninėmis“, tiek „naktinėmis“ užuolaidomis.

Roletai stogo langams – puiki išeitis norint ne tik uždengti įvairaus dydžio bei tipo pasvirus stogo langus, bet ir suteikti palėpei originalumo. „Langdena“ siūlo itin platų medžiagų, audinių bei spalvų pasirinkimą, todėl roletus stogo langams galite paversti originaliu akcentu arba juos nesunkiai priderinti prie bendro patalpos stiliaus. Roletai stogo langams gali būti nuo šviesai pralaidžių iki visiškai užtamsinančių.

Iš apačios į viršų valdomų roletų sistema ne tik padeda kontroliuoti patalpos apšvietimą, bet ir apsaugo nuo nepageidaujamų praeivių žvilgsnių. Šiomis savybėmis pasižymintys iš apačios į viršų valdomi roletai - puikus sprendimas privačių namų bei pirmuose aukštuose esančių butų ir biurų langų uždangai. Kadangi kasetė montuojama lango apačioje, roletas neuždengia viso lango, todėl netrukdo patekti šviesai į patalpą. Pasinaudodami specialia rankenėle, roletą nesunkiai užfiksuosite pageidaujamame aukštyje.

Roletai nuo saulės – puikus sprendimas, kai patalpą siekiama apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Šie roletai ypač tinka namams ir biurams, kuriuose daug langų. Karštuoju sezonu patalpos greitai prikaista, o pro langą besiskverbiantis akinantis šviesos srautas verčia į kompiuterio ekraną, knygos puslapį ar kabančią lentą žiūrėti prisimerkus. Roletai nuo saulės puikiai išsprendžia šią problemą, tačiau nė kiek nesumažina matomo vaizdo pro langą.

Roletai „Diena/Naktis“ – ypač originalus ir praktiškas sprendimas, kuris suteikia galimybę šviesos srautą reguliuoti taip, kaip pageidaujate jūs pats. Roletai „Diena/Naktis“ pagaminti iš dvigubo juostinio audinio, kurį reguliuodami, galite didinti arba mažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą. Dar vienas privalumas, jog šiuos roletus galima pritaikyti prie daugelio langų, o platus spalvų ir audinių asortimentas net ir išrankiausiam pirkėjui turėtų būti pakankamas.

Visi roletai >> Išsirink savo dabar!

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.