Kuo romanetės skiriasi nuo roletų ir užuolaidų?

Seniau langai buvo dengiami pačiais įvairiausiais dangalais, pradedant išdirbtų žvėrių kailiais, tam, kad apsisaugoti nuo karščio, vėjo ar šalčio, o šiandien langų dengimas įgauna visiškai kitokią prasmę – siekiama suderinti praktiškumą, komfortą ir grožį.

Nors romanetės padeda išspręsti tiek estetikos, tiek funkcionalumo klausimus, stebina tai, kad daugelis žmonių vis dar mieliau renkasi užuolaidas arba roletus. Tai rodo, kad žmonėms vis dar trūksta informacijos apie romanečių panaudojimo būdus, jų privalumus ir priežiūrą. 

 

Kuo romanetės skiriasi nuo roletų ir užuolaidų?

Kalbant trumpai, romanetės nereikalauja tiek priežiūros ir užima mažiau vietos nei užuolaidos, todėl ypatingai tinka mažoms patalpoms. Taip pat jų gamybai sunaudojama žymiai mažiau audinio nei užuolaidoms, todėl galima daugiau investuoti į kokybišką audinį ir pan. Palyginus su roletais, dailiai krentantis romėniškų užuolaidų audinys patalpai suteikia daugiau jaukumo ir puošnumo.  

Romanetes, kurios laikomos elegantiška interjero detale, šiandien ypatingai vertina išskirtinį interjerą kuriantys žmonės. 

 Romanetės

Kuo unikalus šis langų dengimo būdas?

Romanetės dažniausiai naudojamos kaip naktinės užuolaidos. Pasirinkus tinkamą audinį, gali atstoti ir dienines užuolaidas. 

 

  • Audinių įvairovė. Laisvę improvizuoti namuose ar kitoje patalpoje suteikia galimybė pasirinkti pageidaujamą užuolaidų audinį. Didžiulė skirtingų audinių įvairovė padeda sukurti unikalų ir originalų langų dengimo sprendimą, labiausiai tinkantį vienam ar kitam interjerui. Klientai gali rinktis lengvus, sunkius, tankius ar retus audinius. Ką jau bekalbėti apie skirtingų spalvų, raštų, piešinių pasirinkimą. Viskas priklauso nuo jūsų interjero ir fantazijos. Rasite pačių įvairiausių audinių, puikiai derančių prie klasikinio, modernaus, „country“, „vintage“, minimalistinio ar retro stiliaus patalpų. 

 

Svarbu: prieš rinkdamiesi audinį, turite gerai žinoti, kokią funkciją romanetės turi atlikti – ar visiškai užtamsinti patalpą ir apsaugoti nuo karščio bei smalsių praeivių žvilgsnių (siekiant privatumo), ar, pavyzdžiui, tik dalinai užtamsinti kambarį ir tiesiog būti stilingu interjero akcentu. Atsižvelgiant į skirtingas funkcijas, turėtumėte rinktis arba retesnį, arba tankesnį audinį. 

 

  • Nesudėtinga priežiūra. Jau minėjome, kad romanetėms reikia daug mažiau audinio nei užuolaidoms, todėl jų priežiūra daug paprastesnė. Lengvai nuo mechanizmo nuimamas kokybiškas audinys neblunka nuo saulės spindulių, o jį galima ir skalbti, ir valyti. Visgi, siūlome vadovautis gamintojo pateiktomis rekomendacijomis, t.y.: atkreipti dėmesį į skalbimo temperatūrą, džiovinimą, skalbimą su kitais audiniais, cheminį valymą ir pan.

 

  • Tvirtinimas ir valdymas. Romanetės - ne tik stilingas, bet ir praktiškas pasirinkimas, kurį galima derinti tiek su standartinėmis, tiek su ritininėmis užuolaidomis. Romanečių sistemą sudaro audinys, viršutinis profilis, stulpelis ir žiedeliai. Atsižvelgiant į langų situaciją ir kliento pageidavimus, romanetes galima tvirtinti keliais skirtingais būdais: virš lango ant sienos, lango nišoje ir ant lango rėmo.

 

Romanečių valdymas nesudėtingas. Galima rinktis grandinėle arba virvele valdomą mechanizmą. Traukiant grandinėlę ar virvelę, romanečių audinys kyla klostėmis į viršų ir susilanksto į maždaug 20 – 30 cm storio pločio juostą virš lango. Romanečių audinį galima užfiksuoti pageidaujamame aukštyje. 

 

Šiandien vis daugiau patyrusių dizainerių pataria rinktis romanetes – tarpinį variantą tarp roletų ir užuolaidų, kurias taip pat galima derinti su užuolaidomis, atveriant dar platesnes romanečių panaudojimo galimybes.

 

Grakštumo ir jaukumo namams suteikiančios romanetės vizualiai panašiausios į užuolaidas, todėl kuo puikiausiai tinka tiek svetainėje, tiek miegamajame, tiek bet kokioje kitoje patalpoje. Dailiomis klostėmis krentantis audinys žavi savo elegantiškumu ir maloniai stebina subtiliu praktiškumu. 

Kokybė

Per 20 veiklos metų užtikrinome savo produktų kokybę. Kiekvienas produktas atidžiai patikrinamas kokybės kontrolės.

Lankstumas

Visi klientai mums lygūs. Turime pigių pasiūlymų jaunoms šeimoms, studentams ar senjorams, tačiau visada turime bent 50 prabangių ispaniškų bei Itališkų audinių prabangiems interjerams.

Greitis

Užsakymą atlikti mums užtrunka nuo 72 val iki 1 savaitės

Garantija

Mūsų produktai turi dviejų metų garantiją.